Uwaga! Oglądasz archiwalną wersję (v.4.6.42) portalu.

Przejdź do wersji aktualnej wersji Transportnews!

Strona Główna »

Od Nowego Roku mniej punktów wyrabiania UrbanCard

, 31.12.2010
Od stycznia zmniejszy się i to znacznie, ilość punktów w których będzie można wyrobić wrocławską kartę miejską.

Obsługę klientów UrbanCard zakończy aż 20 z 28 placówek Banku Zachodniego WBK; także punkt na Politechnice zakończy swoje działanie.

Od pierwszego stycznia UrbanCard będzie można wyrobić jedynie w tych siedzibach banku WBK:
1. przy pl. Powstańców Śląskich 17/115
2. przy ul. Rynek 9/11
3. ul. Kuźniczej 17/19
4. przy Placu Kościuszki 7/9
5. przy ul. Legnickiej 51/53
6. przy ul. Kamiennej 145
7. przy ul. Piłsudskiego 49/57
8. przy Placu Grunwaldzkim 12/14.

We wtorek, 28 grudnia zakończono przyjmowanie nowych wniosków o wyrobienie UrbanCard w wygaszanych placówkach. Na ich podstawie wydawanie i kodowanie karty miejskiej zostanie zakończone do dnia 10 stycznia 2011 roku.

O tym, czym jest wrocławska karta miejska UrbanCard, gdzie ją wyrobić, można się dowiedzieć wchodząc na stronę www.urbancard.pl. Na stronach portalu Transportnews, na dniach zostaną zamieszczone zostaną materiały o UrbanCard.