10 stycznia - zmiana trasy linii hipermarketowej do PH Bielany
, 5.1.2011
Park Handlowy Bielany poinformował o zmianie trasy i rozkładów płatnej linii autobusowej do tego kompleksu hipermarketowego. Od 10 stycznia 2011r. linia ta będzie będzie odjeżdżać z przystanku "EPI" na ul. Swobodnej, niedaleko Dworca Autobusowego PKS. Nie zmieni się natomiast opłata za przejazd, która będzie wynosić 1zł za kurs w jedną stronę.