Wydarzenia, które miały miejsce w dniu 03.06:03.06.2008 - Wprowadzono prowizoryczne zmiany na pętli Osiedle Sobieskiego. Przystanek początkowy został przeniesiony pomiędzy skrzyżowania: Królewska/Wiedeńska i Królewska/Chocimska. Na zakolu pozostał przystanek dla wysiadających, a na wysokości punktu socjalnego, wyznaczono miejsce postoju wyrównawczego.